Aktualności

Relacja z XI marszu nordic walking w Pluskach

Czas biegnie bardzo szybko i w związku z tym doczekaliśmy się przedostatniego spotkania realizowanego w ramach inicjatywy RekreAKCJA z instruktorem nordic walking w tym- 2013 roku. Marsz odbył się w sobotę 9 listopada w malowniczych Pluskach.  

Wieczór z paszportem

Już w środę 13 listopada 2013 r. kolejny Wieczór z Paszportem. Tym razem również dla zainteresowanych załatwieniem spraw paszportowych w Delegaturze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu.

Druhowie z OSP Stawiguda otrzymają średni samochód ratowniczo-gaśniczy

W czwartek 31 października w siedzibie WFOŚiGW w Olsztynie podpisano umowę dofinansowania zakupu średniego samochodu dla stawigudzkich strażaków. Koszt zakupu pojazdu oszacowano na ponad 880 tys. zł, czego ponad 700 tys. zł to dofinansowanie z RPO WiM na lata 2007-2013.

Zapraszamy na XI marsz nordic walking w Pluskach!

W sobotę 9 listopada 2013 r. w Pluskach o godzinie 11:00 odbędzie się kolejne spotkanie z instruktorem nordic walking organizowane w ramach inicjatywy RekreAKCJA, na które serdecznie zapraszamy.

III Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego "WARMIA POWER" Stawiguda 2013

Serdecznie zapraszamy na III Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego, który odbędzie się 16 listopada 2013 r. o godzinie 12:00 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stawigudzie.

Korekta deklaracji

W przypadku zmiany jakichkolwiek danych w deklaracji wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy złożyć jej korektę w terminie 14 dni od dnia wystąpienia zmiany. Do deklaracji należy załączyć pisemne uzasadnienie składania korekty.

Opłatę w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana.

Zapraszamy na koncerty chórów z okazji obchodów Święta Niepodległości

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza 8 listopada 2013 r. na występy chórów z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Relacja z X spotkania z instruktorem nordic walking w Stawigudzie

26 października tuż przed godziną 11:00 zaczął delikatnie padać deszcz. Mimo pochmurnej aury było dość ciepło. Miałam wątpliwości co do frekwencji tej RekreAKCJI spowodowanej niepewną pogodą jednak marszowicze mnie nie zawiedli i liczną bo prawie 20-osobową grupą spotkaliśmy się pod Urzędem Gminy w Stawigudzie.

Zapraszamy na marsz z instruktorem nordic walking w Stawigudzie

W sobotę 26 października 2013 o godzinie 11:00 w Stawigudzie kolejne spotkanie z instruktorem nordic walking realizowane w ramach RekreAKCJI!

Relacja z wernisażu fotograficznego

W sobotę 12.10.2013 w świetlicy w Tomaszkowie odbył się wernisaż, podczas którego została rozstrzygnięta V edycja konkursu fotograficznego „Wulpińskie Klimaty 2013” ogłoszonego przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo.

‹ Pierwsza  < 196 197 198 199 200 >  Ostatnia ›