Ankieta

poniedziałek, 25 wrzesień 2017

Wypełnij ankietę - jak oceniasz ofertę kulturalną w gminie. Wójt Gminy Stawiguda zwraca się z prośbą o udział w badaniu zainteresowania i zapotrzebowania na nowe produkty i usługi kulturalne oferowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Badanie potrwa do 28 września 2017 r.

By wziąć udział w badaniu, należy wypełnić ankietę papierową i dostarczyć ją do Urzędu Gminy Stawiguda, lub zagłosować internetowo na stronie >>> link do ankiety

Szczególnie zachęcamy do głosowania internetowego. To najłatwiejszy i najszybszy sposób, w jaki można oddać głos. Poza tym system internetowy jest tak skonstruowany, że pozwoli nam uniknąć błędów, które mogą pojawić się na kartach papierowych.

 Przeprowadzona analiza i wyniki badania posłużą do zdefiniowania Państwa potrzeb oraz popytu na ofertę kulturalną. Dane te będą wykorzystane we wniosku o dofinansowanie rozbudowy Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. Na realizację tej inwestycji Gmina Stawiguda zamierza ubiegać się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia  i Mazury 2014-2020.