Kontakt - referaty urzędu

Do:

Adres

Gmina Stawiguda
ul. Olsztyńska 10
11-034 Stawiguda
e-mail: 

Godziny pracy

Poniedziałek: 7:15 do 16:15
Wt-Cz: 7:15 do 15:15
Pt: 7:15 do 14:15

Telefony

Sekretariat
Katarzyna Jasiuczenia
tel. 89 512-64-75
fax:
89 65-00-360
e-mail: 


Referat Gospodarki Komunalnej

Kierownik
Tomasz Drewnik

 

Agata Szarszewska- Zastępca Kierownika 
tel. 89 512-66-48
 

Kinga Ratowska - Podinspektor
tel. 89 512-66-48
 

Agata Marchlewicz-Podinspektor 
tel. 89 512-66-48
 

 

 

Izabela Waraksa - Główny Specjalista 
tel. 512-002-206
tel. 89 512-68-35
 
Wojciech Stachera - Inspektor
tel. 89 512-68-35
e-mail:

 

Awarie sieci lub przyłączy
wododociągowcyh i kanalizacyjnych
należy zgłaszać:

w godzinach pracy Urzędu Gminy:
tel. 89 512-66-48
po godzinach pracy urzędu:
Oczyszczalnia ścieków:
tel. 89 512-63-98 lub 506-062-330

 


Referat Ochrony Środowiska i Promocji

Kierownik
Monika Jabłońska
tel. 89 512-64-77
 

Promocja
Paweł Pietrzak –  Inspektor
tel. 89 512-64-77
e-mail:

Tymczasowy Telefon do Referatu: 609 757 260

Ochrona środowiska
Aleksandra Popiołek - Inspektor
tel. 89 512-64-77
 
 
Jerzy Raczyk – Inspektor
tel. 89 512-69-31
e-mail:

 

 


Referat Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik referatu
Anna Czaczkowska - tel. 89 519-56-89
e-mail:

Lucyna Czodrowska - Inspektor 
tel. 89 512-69-20
 

Anna Bajkowska - Zastępca kierownika 
tel. 89 512-69-20

Ilona Przegrocka - Inspektor
tel. 89 512-69-20

   

Referat Budownictwa i Inwestycji  

Kierownik referatu
Dorota Perzanowska
tel. 89 512-68-24
e-mail:

Kacper Nowakowski - Inspektor
tel. 89 512-68-39

 

Ewa Błaszkiewicz - Inspektor 
tel. 89 512-68-39

Dariusz Kaczmaryk - Zastępca kierownika 
tel. 89 512-69-41

 

Grażyna Miazio - Inspektor 
tel. 89 512-68-38

 

Anna Miłosek-Bartuszek - Inspektor 
tel. 89 512-69-41
 
Barbara Mordasewicz - Inspektor 
tel. 89 512-68-38
 

Jarosław Świdyński - Inspektor 
tel. 89 512-69-41

Sylwia Gałecka - Inspektor 
tel. 89 512-68-39


Finanse Gminy

Skarbnik
Renata Wieczorek
tel.: 89 512-
62-56
 

 


Referat Finansowo-Budżetowy

Agnieszka Zomrowska - Z-ca skarbnika
tel. 89 512-68-36
 

Anna Szczotko - Główna Księgowa
tel. 89 512-69-32
 

Katarzyna Śliżewska - Inspektor
tel. 89 512-68-37 (KASA)

Edyta Wilk - Inspektor
tel. 89 512-64-75

Katarzyna Wanic - Inspektor
tel. 89 512-69-32
 

Karina Stec-Kalkowska - Inspektor
tel. 89 512-64-75

Marzena Jurgielewicz - Inspektor
tel. 89 512-68-36
 

Małgorzata Stańczak - Inspektor
tel. 89 512-68-36
 

 

Referat Podatków i Opłat

Kierownik referatu
Lucyna Stemplińska
tel. 89 512-69-43
e-mail:

 

Magdalena Gesek - Zastępca kierownika
tel. 89 512-64-78
 

Katarzyna Drelich - Inspektor
tel. 89 512-69-40

 

Gabriela Skowasz - Inspektor
tel. 89 512-69-40

 

Anna Ziółkowska - Inspektor
tel. 89 512-64-78

 

Ewa Wawrzyniak - Podinspektor
tel. 89 512-69-40

 

Marta Ziółkowska - Podinspektor
tel. 89 512-69-40
Agnieszka Grimm - Inspektor
tel. 89 512-69-40
 

Referat Organizacyjno-Administracyjny

Sekretarz Gminy
Artur Bal 
tel. 
89 512-64-75
 

Ryszard Ziemba - Główny Specjalista
tel. 
89 512-64-76
 

Julita Kuligowska – Inspektor
tel.
89 512-68-35
 
Katarzyna Jasiuczenia – Sekretarka
tel. 89 512-64-75
 
Dorota Graack – Inspektor
tel. 607-757-003, tel. 89 512-64-75
Archiwista, Ewidencja działalności gospodarczej
 
Witold Obarski - Informatyk
tel. 89
512-64-75
 
Anna Małek-Folga – Inspektor
tel. 89 519-56-88
 
Kamila Gulbicka - Pomoc administracyjna 
tel. 89 512-64-75

Referat ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Kierownik referatu
Ilona Flis 
tel. 
89 512-65-82
 

Dariusz Nawotczyński - Główny Specjalista 
tel. 
89 512-65-82
 


Referat Zamówień Publicznych

Kierownik referatu           
Przemysław Grudnowski
tel. 89-512-62-02

 

Marcin Kozłowski- Głowny specjalista 
tel. 89-512-62-02

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik
Małgorzata Kołakowska
tel. 89 512-61-65
e-mail: 

 

 

 

Informacja dot. obsługi interesentów


Dorota Głusiec - Inspektor
tel. 89 512-61-65

 

Anita Jędrzejczyk - Inspektor
tel. 89 512-61-65


Stanowiska samodzielne

Jacek Kubala 
Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej
kom. 508-017-654, 
89 512-64-75 (wt, śr, czw)
 
Balbina Chromiak-Nowak – Inspektor ds. Oświaty
tel. 89 512-64-76

 
 
Sławomir Pieńkosz
Inspektor ds. obronnych i wojskowych
kom. 509-757-293, 
89 512-64-75
Anna Korosteńska - Insepktor ds. Oświaty
tel. 89 519-56-88
 
   

Konta bankowe

Opłaty za wodę i ścieki, czynsze:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004

Opłaty administracyjne, podatki, dzierżawa, użytkowanie wieczyste, dowody osobiste:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004 

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
17 8823 0007 2004 0100 1973 0055