Nasi przedsiębiorcy
Hurtownia Materiałów Budowlanych JARO

Hurtownia Materiałów Budowlanych JARO Największy dostawca materiałów budowlanych w Gminie :)
Branża: Budownictwo - materiały
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: ul. Przemysłowa
Telefon: 89 625 17 80
Faks: 89 512 63 76
E-mail:
www: http://www.hurtowniajaro.pl

RELEX Leszek Żochowski

RELEX Leszek Żochowski Firma RELEX powstała w 2006 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, a nazwa pochodzi od pierwszych liter imion właścicieli, REnaty i LEszka Żochowskich - mieszkańców Stawigudy. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm, urzędów i instytucji w artykuły biurowe.W naszym sklepie w Stawigudzie posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki wybór artykułów biurowych, tuszy i tonerów do drukarek. Zamawiane produkty dostarczamy do klientów na terenie całego kraju. W naszym sklepie RELEX w Stawigudzie, mamy szeroką ofertę środków chemicznych, zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych. W sklepie świadczymy również usługi ksero, druk, skan, faxu i e-mail.Naszą nowością są produkowane przez nas pamiątki regionalne, dotyczące naszej miejscowości
Branża: Handel
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Mazurska 2/1
Telefon: 89 512 69 99
Faks: 89 512 69 99
E-mail:
www: http://www.relex.pl

KARO OKNA DREWNIANE

KARO OKNA DREWNIANE Firma KARO OKNA DREWNIANE wykonuje nowoczesne okna i drzwi zewnętrzne o dowolnych kształtach, wymiarach i w szerokiej gamie kolorów. Oferta KARO jest skierowana do klientów wymagających, którym zależy na produkcie wysokiej jakości. Nasze okna docierają do odbiorców polskich i europejskich (Szwecja, Francja, Niemcy, Belgia, Włochy).Nowością są np. okna KARO-LICO bez widocznych pochwytów i zawiasów – skrzydło i ościeżnica od strony wewnętrznej w tej samej płaszczyźnie, ukryta klamka i zawiasy oraz OKNA AKTYWNE z nowej generacji szybami ClimaTop LUX - pochłaniają darmową energię słoneczną, co znacząco dogrzewa budynek, ponieważ bilans energetyczny dla pakietu szybowego jest korzystniejszy niż dla ściany w domu pasywnym !
Branża: Budownictwo - materiały
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Olsztyńska 31
Telefon: 89 512 62 65
Faks: 89 512 68 00
E-mail:
www: http://karo.pl

Giax S.C. Elżbieta Gajdamowicz Grzegorz Gajdamowicz

Giax S.C. Elżbieta Gajdamowicz Grzegorz Gajdamowicz Nasza firma zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Firmę tworzą specjaliści, którzy w swojej pracy wspierają potrzeby biznesowe klientów, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.Nasza firma zajmuje się także usługami rachunkowymi.Prowadzone przez nas biuro rachunkowe w Olsztynie oraz w Warszawie oferuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dużych przedsiębiorstw, a także małych podmiotów gospodarczych. W odpowiedzi na prężnie rozwijający się rynek, pragniemy połączyć tradycyjne biuro rachunkowe z nowoczesnymi usługami obsługi w trybie online. Stosujemy wysokiej klasy, nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie enova365, dzięki któremu zapewniamy wszechstronną obsługę dużych i małych firm.
Branża: Usługi inne
Miejscowość: Bartąg
Ulica: Przyrodnicza 14A
Telefon: 89 679 77 90
Faks:
E-mail:
www: http://www.giax.pl/

Mazury Golf & Country Club

Mazury Golf & Country Club Pole golfowe w Naterkach należy do najstarszych pól golfowych w Polsce (1994). Projekt pola został wykonany przez najstarszą na świecie firmę architektów pól golfowych - Hawtree Ltd. z Wielkiej Brytanii z Martinem Hawtree na czele. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1912 i od tego czasu nieprzerwanie projektuje, buduje i modernizuje pola golfowe.W pięknej scenerii mazurskiej wsi, pobliskiego jeziora i atmosfery sielanki powstaje zespół apartamentów swoim wyglądem nawiązujący do architektury warmińskich chat. Apartamenty na polu MG&CC są już w sprzedaży! www.apartamenty.mazurygolf.plBardzo ważne dla nas wydarzenie jest zakończenie budowy i otwarcie nowego Domu Klubowego oraz otwarcie wspaniałej restauracji zwana Hole in One. Nowy obiekt posiada na chwile obecną 20 pokoi i wkrótce będzie istniała możliwość organizowania imprez firmowych, szkoleń i dużo więcej.Więcej informacji na www.mazurygolf.pl
Branża: Sport, turystyka, rekreacja
Miejscowość: Gietrzwałd
Ulica: ul. Golfowa 20a
Telefon: 89 513 15 40
Faks:
E-mail:
www: http://www.mazurygolf.pl/

ALTER EGO INTER-POL CONSULTING MACKIEWICZ JAN

ALTER EGO INTER-POL CONSULTING MACKIEWICZ JAN Bioterapia, radiestezja, biomasaż to znakomite metody wspierające odzyskiwanie zdrowia, energii, zdolności do autoregulacji, sprawności psychosomatycznej i utrzymywania dobrostanów osobistych (WHO )oraz w profilaktyce; ale też jako profesjonalista, autor definicji zawodów i biegły sądowy podkreślam zasadę: "nigdy zamiast lekarza i medycyny akademickiej...".
Branża: Medycyna
Miejscowość: Pluski
Ulica: ul. Jeziorna 34
Telefon: 601 805 111
Faks:
E-mail:
www: http://www.jmackiewicz.pl/

Biuro Rachunkowe MULTUS

Biuro Rachunkowe MULTUS Świadczymy usługi z zakresu księgowości, płac i kadr, ubezpieczeń społecznych, oraz szeroko pojętego doradztwa podatkowego, ekonomicznego i prawnego. Prowadzimy działalność w Olsztynie i Stawigudzie, dzięki czemu współpracujemy z przedsiębiorcami z najbliższej okolicy, jak i całego regionu.
Branża: Księgowość, rachunkowość
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Wiśniowa 8
Telefon: 604221794
Faks:
E-mail:
www: http://multus.eu

ALNEA Sp. z o.o.

ALNEA Sp. z o.o. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń oraz robotów przemysłowych.
Branża: Przemysł
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Piaskowa 5
Telefon: 509800201
Faks:
E-mail:
www: http://www.alnea.pl

Agencja SOLARIS

Agencja SOLARIS DRUK CYFROWY I OFFSETOWY // DRUK WIELKOFORMATOWY // ULOTKI // WIZYTÓWKI // PLAKATY // BROSZURY // KATALOGI // KSIĄŻKI // MAPY // BANERY // NAKLEJKI // OBRAZY NA PŁÓTNIE // FOTOGRAFIE // BANERY // ROLLUPY // FLAGICIĘCIE I GRAWEROWANIE LASEROWE // DREWNO // LAMINAT GRAWERSKI // PLEKSI // SZKŁO // PIECZĄTKIUPOMINKI REKLAMOWE // BRELOKI // SMYCZE // DŁUGOPISY // KUBKI
Branża: Druk, poligrafia
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Warszawska 25A
Telefon: 89 677 98 69
Faks: 895413117
E-mail:
www: http://www.agencjasolaris.pl

Studio Reklamy R s.c.

Studio Reklamy R s.c. Studio Reklamy R to firma z 20 letnim doświadczeniem w branży reklamy i promocji.Zajmujemy się produkcją reklam zewnętrznych, świetlnych, reklam na pojazdach, reklam przestrzennych.Posiadamy drukarnię wielkoformatową, frezujemy komputerowo , tniemy i grawerujemy laserem CO2.Projektujemy doradzamy.Nowością są nasze telebimy mobilne którymi obsługujemy imprezy (koncerty, uroczystości, pikniki, transmisje...)Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.fototapetyolsztyn.pl.Firma z siedzibą w Stawigudzie biuro obsługi klienta Olsztyn ul. Metalowa 4e zapraszamy.
Branża: Marketing, reklama
Miejscowość: Olsztyn
Ulica: metalowa 4e
Telefon: 895270767
Faks:
E-mail:
www: http://www.telebimyolsztyn.pl

 1 2 3 >