Bezpieczna jesień i zima

czwartek, 23 listopad 2017


Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda. Pod takim hasłem w niedzielę 19 listopada b/r w Remizie OSP Bartąg rozpoczęły się działania związane z promocją bezpiecznych zachowań związanych z eksploatacją urządzeń grzewczych i zagrożeń zatrucia czadem.
 

Podczas spotkania odbył się również pokaz zasad udzielania pierwszej pomocy, który przeprowadzili ratownicy z Grupy Pomocy Humanitarnej PCK z Olsztyna.  W dniu 21 listopada odwiedziliśmy szkoły i przedszkola mieszczące się na terenie Gminy Stawiguda i razem z panią policjantką namawialiśmy dzieci i pracowników oświaty do noszenia elementów odblaskowych. Hasłem przewodnim wizyt było "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny". Na potrzeby akcji, której organizatorem był Urząd Gminy zakupiono i przekazano mieszkańcom 15 czujek czadu i 1523 paski odblaskowe.  Sponsorem akcji jest PZU Życie SA.
 
Wójt Gminy w Stawigudzie składa serdeczne podziękowania Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna za dofinansowanie akcji. 
 
 

Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda

Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 1Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 2Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 3Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 4Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 5Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 6Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 7Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 8Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 9Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 10Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 11Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 12Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 13Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 14Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 15Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 16Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 17Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 18Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 19Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 20Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 21Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 22Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 23Bezpieczna jesień i zima w Gminie Stawiguda - zdjęcie 24