Relacja z XXV Festynu Gminnego „STAWIGUDIADA” 2018

środa, 18 lipiec 2018

Kolejna Stawigudiada za nami. Jubileuszowy, bo już XXV festyn gminny, który odbył się w sobotę 14 lipca 2018 r. był niezwykle energetyczny, kolorowy i zjawiskowy.

Scena rozbrzmiewała muzyką, a gwiazdy błyszczały w świetle reflektorów. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, którzy doskonale bawili się wraz z Krasnalem Pixelem oraz spełniali twórczo w Kąciku Kreatywności. Wiele radości przyniosło również bańkowe, tęczowe szaleństwo. Dodatkową atrakcją była nauka udzielania pierwszej pomocy przez ratowników Grupy Pomocy Humanitarnej PCK z Olsztyna oraz symulator dachowania pojazdu z Wojewódzkiej Ośrodka Ruchu Drogowego.

Pogoda choć rano nieźle wystraszyła organizatorów była wyjątkowo łaskawa i nasz festyn odbył się zgodnie z planem, a zabawa jak widać na zdjęciach sprawiła wiele radości wszystkim uczestnikom.

 

Podsumowaniem festynu był niezwykły pokaz fajerwerków, a dla osób które lubią tańczyć dyskotekę pod gwiazdami poprowadził DJ Tico.

Zapraszamy na fotorelację z Jublieuszowej XXV Stawigudiady.

„STAWIGUDIADA” 2018

„STAWIGUDIADA” 2018 - zdjęcie 1Zespół KosejderPiotr Ray z zespołemBastaTrzy GitarySkanerImprezę poprowadził niesamowity Maciej Gąsiorek i Krasnal Pixel w jednej osobie.„STAWIGUDIADA” 2018 - zdjęcie 8