Posterunek Policji w Stawigudzie

poniedziałek, 6 sierpień 2018

Posterunek Policji w Stawigudzie ma nowego kierownika. We wtorek 31.07.2018 r. w Urzędzie Gminy Stawiguda nastąpiło uroczyste powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie. Od 01.08.2018 r. nową funkcję będzie sprawował aspirant Ryszard Pieniak.

Rozkaz mianowania na stanowisko w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie wręczył Zastępca mł. insp. Robert Zalewski. Gratulacje w imieniu mieszkańców gminy i własnym złożyła także wójt Stawigudy Pani Irena Derdoń.

Komendant Miejski Policji insp. Piotr Zabuski mianował asp. szt. Ryszarda Pieniaka na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie. Rozkaz w imieniu Komendanta Miejskiego Policji wręczył zastępca mł. Insp. Robert Zalewski. Podczas wręczenia rozkazu mianowania obecny był bezpośredni przełożony asp. szt. Adam Kaczmarczyk – Z-ca Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku. Na uroczystości przywitania nowego kierownika nie zabrakło również funkcjonariuszy z PP Stawiguda z którymi nowo mianowany kierownik będzie współpracował.

Asp. szt. Ryszard Pieniak swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1996 roku. Od 1999 roku do dnia mianowania na kierownika PP w Stawigudzie pełnił służbę w Komisariacie Policji w Olsztynku – przez dłuższy czas na stanowisku oficera dyżurnego. Jest policjantem doświadczonym i w opinii przełożonych doskonale sprosta wymaganiom na nowym stanowisku.

Obecna na spotkaniu Pani Wójt Gminy Stawiguda pogratulowała nowemu kierownikowi awansu, życząc jednocześnie świetnych wyników w pracy na nowym stanowisku oraz zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy, a także satysfakcji w służbie.

źródło:http://olsztyn.policja.gov.pl/o02/aktualnosci/48336,OlsztynStawiguda-Posterunek-policji-w-Stawigudzie-ma-nowego-kierownika.html

Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie

Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 1Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 2Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 3Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 4Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 5Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 6Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 7Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 8Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 9Powołanie nowego Kierownika Posterunku Policji w Stawigudzie - zdjęcie 10