Rozkład jazdy linii 129

wtorek, 28 sierpień 2018

W związku z uruchomieniem linii komunikacji miejskiej nr 129 łączącej Gryźliny z Olsztynem, która z pewnością ułatwi mieszkańcom dojazd do Olsztyna PRZEDSTAWIAMY SCHEMAT KURSOWANIA AUTOBUSU Z WYSZCZEGÓLNIONYMI PRZYSTANKAMI NA TERENIE NASZEJ GMINY.

Autobusy będą kursować z Placu Roosevelta w Olsztynie do Gryźlin. Po drodze zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach w Olsztynie, a także na następujących przystankach w gminie Stawiguda: Tomaszkowo,  Dorotowo, Stawiguda, Miodówko, Zezuj, Gryźliny-Kolonia, Gryźliny-Szkoła i Gryźliny. Trwają rozmowy dotyczące uwzględnienia postulatów mieszkańców nt. przesunięć godzinowych w rozkładzie jazdy autobusu oraz uwzględnienia przystanków na żądanie.

Zapraszamy na inauguracyjny przejazd autobusem razem z Panią Wójt, w dniu 1 września. Odjazd z Gryźlin o godzinie 14:40, powrót z Placu Roosevelta o godzinie 15:30.

Przyjemnej podróży :)

Rozkład jazdy:

Schemat linii 129

Schemat linii 129 - zdjęcie 1Schemat linii 129 - zdjęcie 2Schemat linii 129 - zdjęcie 3Schemat linii 129 - zdjęcie 4Schemat linii 129 - zdjęcie 5