Warsztaty kulinarne w Gryźlinach

piątek, 26 październik 2018

W czwartek (25.10) w Gryźlinach odbyły się warsztaty kulinarne - kuchnia biało-czerwona zrealizowane w ramach projektu FESTIWAL PATRIOTYCZNYCH ZDARZEŃ . Zajęcia zorganizowano we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową SPSK w Gryźlinach, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z Gryzlin pod przewodnictwem Pani Bożeny Serafin.

Uczestnicy upiekli gofry oraz muffinki z białymi i czerwonymi dodatkami. Było pysznie, pachnąco i bardzo pracowicie. Serdeczne podziękowania dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Pań Seniorek z Klubu Szczęśliwego Człowieka za nieocenioną pomoc organizacyjną  ;-) Pani Bożenie Serafin ogromnie dziękujemy za wsparcie naszych działań i pozytywną energię  ;-)

Pozdrawiam i zapraszam na fotorelację - Lidia Milik

Warsztaty kulinarne w Gryźlinach

Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 1Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 2Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 3Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 4Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 5Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 6Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 7Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 8Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 9Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 10Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 11Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 12Warsztaty kulinarne w Gryźlinach - zdjęcie 13