Świętowanie w Gągławkach

środa, 16 styczeń 2019

Mieszkańcy Gągławek wreszcie doczekali się długo wyczekiwanej przebudowy drogi we wsi. Pan Stanislaw Banul  - sołtys Gągławek, dziękując wszystkim zaangażowanym w postanie tej drogi, powiedział, że to wielka sprawa dla mieszkańców. 

Otwarcia drogi dokonali: starosta olsztyński Pan Andrzej Abako, wójt Stawigudy Pan Michał Kontraktowicz , Przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Kołakowski, radny Szczepan Birkos, Pan Stanisław Banul sołtys Gąglawek oraz szczególnie zaangażowany Pan Jan Żemajtys radny powiatowy poprzedniej kadencji oraz Pan Artur Bal - zastępca wójta. Pan Jan Żemajtys powiedział, że nie byłoby tej drogi bez zaangażowania mieszkańców, którzy wykonali projekt jej przebudowy, a Pan Starosta obiecał, że nie jest to ostania droga powiatowa przebudowana w Gminie Stawiguda. Trzymamy za słowo! 

Świętowanie w Gągławkach

Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 1Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 2Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 3Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 4Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 5Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 6Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 7Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 8Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 9Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 10Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 11Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 12Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 13Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 14Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 15Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 16Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 17Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 18Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 19Świętowanie w Gągławkach - zdjęcie 20