Relacja z IV Gminnego Dnia Kobiet w Stawigudzie

środa, 13 marzec 2019

W piątek 8 marca 2019 r. w Stawigudzie odbył się IV Gminny DZIEŃ KOBIET. Organizatorzy Gmina StawigudaGminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie przygotowali wieczór pełen atrakcji dla mieszkanek gminy Stawiguda.

W podziękowaniu za kobiecy trud dnia codziennego podobnie jak w zeszłym roku każda pani otrzymała na wejściu od stawigudzkich strażaków po pięknej czerwonej róży. Na sali czekał słodki poczęstunek oraz wiele upominków przygotowanych od partnerów tego wydarzenia. 
Uroczystość rozpoczęła się od życzeń złożonych przez Michała Kontraktowicza- Wójta Gminy Stawiguda, Grzegorza Kołakowskiego- Przewodniczącego Rady Gminy oraz Witolda Lubowieckiego- Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. 
Nie zabrakło w tym roku również pysznego tortu przygotowanego specjalnie na ten wyjątkowy dzień. W części muzycznej wystąpił Witold Lubowiecki a gwiazdą wieczoru był fantastyczny olsztyński zespół Shantaż.
Pomiędzy występami odbywało się losowanie upominków, którymi były m.in. liczne kosze z łakociami czy vouchery na kolacje do restauracji. 
Atrakcją dodatkową była również fotobudka, dzięki której uczestniczki wydarzenia mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zabrać je do domu.

Mamy nadzieję, że udało się nam umilić wszystkim paniom ten wyjątkowy dzień, który zamierzamy co roku tak hucznie świętować.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia tj. pracownikom Urzędu Gminy Stawiguda, ZSP, GOPS'u, GOK'u, OSP Stawiguda, OSP Gryźliny oraz partnerom:
- Gospodarstwie Ogrodnicze Gizowscy
Zajazd Gryźliński
- Hotelik Wulpink - Majdy k/ Olsztyna
Złoty Strug
- Restauracja ALIBI 
Hotel SPA Termy Medical WARMIA PARK**** w Pluskach
- Zajazd "U Leszka" w Bartągu
- Kompleks Recepcyjno – Wypoczynkowy Łańsk
Mazurskie Miody
- Wszystko dla KAWY - Szczepan Birkos
- MAS-BUD
- REMONDIS
JARO Materiały Budowlane Jarosław Szejna
- Grzegorz Żabiński Instalatorstwo Elektryczne
- HESER – Sebastian Florek
Bioetiq MK Natural Cosmetics 
- Wiesław Śnieżko
Lech Centrum
Relex
- Zakład Stolarski w Bartągu - BOGDAN KACA
BARWA SYSTEM Sp. z o.o.
- Pokrzywnicki Piotr
- DOREX
- Agencja Rozwoju Inwestycji – Jacek Deptuła, Piotr Zapotoczny
- Jerzy Szulc
ALNEA
- Huta Szkła w Olsztynku
- Studio Form Architektonicznych PANTEL - p. Tomasz Lela
- Zakład Stolarski GANIWEX
- Centrum Pszczelarskie WILDE
- Stolarnia Bukowski

Relacja: Ewelina Sugajska
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie