„Godni Naśladowania”

czwartek, 25 kwiecień 2019

Startuje XVI edycja Konkursu „Godni Naśladowania” - jeśli znają Państwo osoby czynnie działające na rzecz NGO, których aktywność i zaangażowanie pozytywnie wpływa na zmiany w otoczeniu oraz na rozwój społeczeństwa obywatelskiego - to zachęcamy do zgłoszenia ich.

 

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosiła nabór zgłoszeń do kolejnej, 16. edycji Konkursu „Godni Naśladowania”. Nominowane mogą być:

➡️ organizacje pozarządowe, 

➡️ działacze III sektora, 

➡️ samorządy lokalne oraz 

➡️ przedsiębiorcy – wyróżniający się osiągnięciami w aktywności społecznej oraz we współpracy ze społecznościami.

 

Tytułem „Godni Naśladowania” nagradzane są organizacje oraz ludzie, których aktywność wpływa na pozytywne zmiany w otoczeniu oraz na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Poprzez Konkurs chcemy promować kreatywność, zaangażowanie, zaufanie, bezinteresowność oraz otwartość na współdziałanie. Dając przykłady, pragniemy zaszczepiać w mieszkańcach Regionu Warmii i Mazur przekonanie, że można i warto pracować na rzecz innych ludzi.

W bieżącej edycji Konkursu, podobnie jak w roku poprzednim, statuetki „Godnych Naśladowania” oraz nagrody i wyróżnienia przyznane zostaną w czterech kategoriach: Organizacja, Pozarządowiec, Samorząd oraz Przedsiębiorca. W 2018 roku tytuł „Godnych Naśladowania” otrzymały odpowiednio: Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga, pani Monika Hausman-Pniewska, Gmina Kurzętnik oraz pan Wiesław Łubiński. Ponadto honorową statuetkę otrzymał Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kto w tym roku dostąpi zaszczytu? Może to będziesz Ty, Twoja organizacja/instytucja albo podmiot, który chciałbyś nominować do nagrody?

Nie zwlekaj – zapoznaj się z regulaminem konkursu, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy i wraz z załącznikami złóż w sekretariacie Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego lub wyślij na adres e-mail: 

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2019 roku.

Więcej:https://rowop.pl/artykuly/562/startuje-xvi-edycja-konkursu-godni-nasladowania.html?fbclid=IwAR1Tp--KtnE-sOeXmWSsUaf_roUFwCfSAIZxIxu6JygJx03WMj-g6zri8NM