Wymiana wodomierzy

czwartek, 21 listopad 2019

Szanowni Państwo informujemy, że w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego p.t. Wdrożenie telemetrii i inteligentnych e-usług dla mieszkańców Gminy Stawiguda oraz dostawa modułów telemetrycznych oraz e-usług w celu umożliwienia mieszkańcom dostępu do danych telemetrycznych w ramach realizowanego projektu pt. Wdrożenie telemetrii i inteligentnych e-usług dla mieszkańców Gminy Stawiguda.
Firma NETLAND będzie wykonywała u Państwa wymianę wodomierzy na spełniające adekwatne wymagania techniczne. Wymiany będą dokonywać pracownicy firmy NETLAND lub upoważnieni przez NETLAND wykonawcy po uprzednim skontaktowaniu się z Państwem celem ustalenia dogodnego terminu wymiany.
Autentyczność i umocowanie pracowników wykonawcy i podwykonawców mogą Państwo weryfikować w Urzędzie Gminy osobiście lub pod numerem 89 512 69 41 oraz w firmie NETLAND osobiście lub pod numerem 510 994 755.

Prosimy również o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną:

Klauzula informacyjna dla osób, których dane osobowe przetwarzane są w Urzędzie Gminy w Stawigudzie w związku z wymianą wodomierzy