Wójt Michał Kontraktowicz nominowany

poniedziałek, 27 styczeń 2020

Racjonalne gospodarowanie budżetem, zaradność w aplikowaniu o fundusze ze źródeł zewnętrznych, pozyskiwanie nowych inwestorów i rozwój gminy - to uzasadnienie nominacji wójta gminy Stawiguda Michała Kontraktowicza w plebiscycie Osobowość Roku 2019. 

Początek roku to okres podsumowań i rankingów. To także najlepsza okazja, aby docenić osoby, które w mijającym roku angażowały się w życie lokalnych społeczności, wyróżniły się dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągały sukcesy, pomagały innym, wykazały się kreatywnością i talentem. Temu służy plebiscyt Osobowość Roku 2019, który prowadzi "POLSKA Times", serwis www.polskatimes.pl.
Głosami mieszkańców zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku 2019 w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. W tej ostatniej kategorii nominowany został wójt gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz. - Racjonalne gospodarowanie budżetem, zaradność w aplikowaniu o fundusze ze źródeł zewnętrznych, pozyskiwanie nowych inwestorów i rozwój gminy - czytamy w uzasadnieniu kandydatury wójta Michała Kontraktowicza.
Głosowanie trwa do 12 lutego.