STOP powodzi! - konsultacje społeczne

niedziela, 28 marzec 2021

Informujemy, że do 22 czerwca 2021 r. trwają konsultacje społeczne aktualizacji planów zarządzania ryzykiem powodziowym prowadzone przez RZGW Białystok. Projekty planów zawierają konkretne działania służące ochronie mieszkańców, gospodarki, środowiska i dziedzictwa kulturowego na obszarach poszczególnych dorzeczy. Szczegółowe informacje na temat projektu są dostępne na  www.stoppowodzi.pl

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią spotkanie konsultacyjne w Olsztynie w dniu 08 kwietnia br., zorganizowane będzie w trybie online na platformie Webex.

Instrukcję jak korzystać z aplikacji znajdą Państwo w załączniku. Po zarejestrowaniu się, otrzymają Państwo automatyczną odpowiedź o otrzymaniu zgłoszenia. W dniu 6 kwietnia zostanie wysłany do Państwa e-mail z potwierdzeniem udziału w spotkaniu oraz linkiem do spotkania on-line. Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz on-line dostępny na stronie projektu https://stoppowodzi.pl/formularze-rejestracii-na-spotkania-konsultacyjne/ wybierając odpowiednie pole z datą.

Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link).

Podczas spotkania możliwe będzie zadawanie pytań dotyczących konsultowanych dokumentów na czacie spotkania. Zgłaszanie uwag oraz wniosków dla osób, które nie mają możliwości składania formularzy w wersji elektronicznej możliwe jest również pod numerem infolinii: +48 22 299 10 26  (połączenie z numerem jest płatne wg. stawek operatorów)

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 i potrwa do ok. godz. 15.00. Podczas tych 5 godzin zaplanowane są dwa bloki prezentacji oraz czas na odpowiedzi na pytania zadane na czacie dostępnym przez cały czas trwania spotkania.

Szczegółowy program spotkania w załączniku.

https://stoppowodzi.pl/konsultacje-spoleczne/