Aktywny Kreatywny - szkolenia dla sektora kultury

poniedziałek 3 lipca 2023

Szanowni Pańśtwo,

W ramach działań projektu AkTYwny KreaTYwny - pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywne zapraszamy przedsiębiorców oraz oganizacje z regionu Warmii i Mazur oraz Pomorza, którzy działają w sektorze kultury na szkolenia online oraz w postaci hybrydowej. Planowane warsztaty są jedną z form współpracy i wsparcia rozwoju, w ramach projektu prowadzimy Sekretariat Kreatywny, gdzie podmioty z sektora mogą otrzymać pomoc z zakresu prawnego, księgowego, komercjalizacji i internacjonalizacji działań. Sekretariat będzie pomagał osobom indywidualnym, firmom oraz NGO o niskim poziomie rozwoju prowadzącym działalność kulturalną i kreatywną.

Jeżeli współpracują Państwo z w/w osobami lub organizacjami zachęcam do przesłania poniższej informacji o planowanych szkoleniach.

 Darmowe warsztaty dla branż kreatywnych - wybierz temat i zdobywaj wiedzę na bezpłatnych szkoleniach.

Jesteś przedsiębiorcą z szeroko pojętej branży kreatywnej, a może przedstawicielem instytucji kulturalnej? Chcesz podnieść swoje kompetencje zawodowe, zdobyć wiedzę w obszarze nowych technologii, a może rozwinąć praktyczne umiejętności w działaniach artystycznych? Świetnie! Zorganizujemy dla Ciebie warsztat, skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Kim jesteśmy? Jesteśmy organizacją non profit z 26 letnim doświadczeniem, działającą pod nazwą Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk, powołaną w celu wspierania współpracy międzynarodowej lokalnych samorządów, organizacji oraz przedsiębiorstw na ich obszarze. Angażujemy się w szereg projektów, włączających również społeczność lokalną.

Jeden z naszych projektów, który realizujemy wraz z partnerami ze Szczecina i Norwegii, pod nazwą „AkTYwny KreaTywny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej” ma w swoim działaniu przewidzianą organizację  szkoleń, zarówno w formule on-line, jak i stacjonarnej.

Mamy zasoby finansowe i dużo pomysłów, jednak nie jesteśmy przedsiębiorcami, ani przedstawicielami kultury. Bardzo chcemy, by nasze działania były odzwierciedleniem Twoich realnych potrzeb w zdobywaniu i poszerzaniu swojej wiedzy, dlatego też wychodzimy z pytaniem – na jakiej tematyce powinniśmy się skupić organizując warsztaty i angażując ekspertów.

Na podstawie diagnozy potrzeb naszej grupy docelowej będziemy w stanie stworzyć cykl warsztatów o naprawdę potrzebnej tematyce!

Poniżej przedstawiamy listę tematów. Poprosimy o zaznaczenie, które byłyby dla Ciebie najbardziej optymalne. Możesz również dodać swój autorski pomysł, który nas zainspiruje do przeprowadzenia warsztatu.

Wypełnij ankietę:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAAkBNwlehJ5ldwMBAg2I7xPc_Q9vm__8j9DPC6iQvNJg39Q/viewform?usp=sf_link 

 A potem juz tylko zdobywaj wiedzę na darmowych szkoleniach!

Po więcej informacji zapraszamy:

do rozmowy telefonicznej, pod numerem tel.: 601 690 335,

lub na spotkanie informacyjne, organizowane w naszej siedzibie w Elblągu, przy ul. Stary Rynek 25 (pok. 309) w dniu 7 lipca br., na godzinę 12.00.