Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk

wtorek 16 stycznia 2024
Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk.
 
W dniu 4 stycznia 2024 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Łańsk odbyło się ćwiczenie praktycznej ewakuacji obiektu. W ćwiczeniu uczestniczyły dwa zastępy ratownicze z jednostki OSP Bartąg. Podczas symulowanego pożaru w części hotelowej obiektu sprawdzono zachowanie się personelu i gości w zaistniałej sytuacji połączone ze szkoleniem udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem defibrylatora AED.


Ćwiczenia z udziałem druhów OSP mają na celu zaangażowanie właścicieli, zarządców, pracowników oraz mieszkańców do poprawy świadomości zagrożeń i poprawy bezpieczeństwa pożarowego gminy.

Uwaga!

Właścicieli, przedsiębiorców, zarządców zakładów i instytucji z terenu Gminy Stawiguda zainteresowanych organizacją ćwiczeń na własnym terenie zapraszamy do współpracy. Kontakt z Komendantem Gminnym OSP - Adam Walkowiak kom. 501 723 477.


Załączniki:

 
 

Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk

Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 1Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 2Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 3Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 4Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 5Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 6Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 7Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 8Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 9Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 10Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 11Relacja z ćwiczeń ewakuacji OW Łańsk - zdjęcie 12