Aktualności

09 marca o 11:52

Urząd Gminy w Stawigudzie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na głównej sieci wodociągowej pomiędzy miejscowościami Dorotowo i Majdy, w dniu 10.03.2021 r. (środa) w godzinach 8:00 - 13:00 nastąpi zamknięcie dostaw wody do miejscowości Majdy i Kręsk (z wyjątkiem ul. Walentego i
Zygmunta). Po wykonaniu naprawy sieci nastąpi jej płukanie, co może spowodować czasowe spadki ciśnienia i zerwanie naturalnych osadów z rur powodujące zabarwienie wody na brązowo w miejscowościach Dorotowo, Majdy i Kręsk. Utrudnione będzie także przejście ścieżką z Dorotowa do Majd.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej na Facebooku

09 marca o 11:13

Urząd Gminy Stawiguda ogłasza przetarg na wykonanie zadania "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Stawiguda". Oferty można składać do 23 marca godz. 9.45.

Link do postępowania:

MiniPortal

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/54305c32-8e5d-4786-a3db-166301e1f447

Biuletyn Informacji Publicznej

http://bip.stawiguda.pl/wiadomosci/14568/wiadomosc/562381/postepowanie_biz271112021nsa_w_trybie_podstawowym_na_poprawa_efe

czytaj więcej na Facebooku

08 marca o 12:02

O dniu kobiet nie zapomniał oczywiście także Grzegorz Niski - przewodniczący Rady Gminy Stawiguda. Wszystkiego wspaniałego!

czytaj więcej na Facebooku

08 marca o 12:00

Drogie Panie! Przekazujemy najlepsze życzenia od Pana Wójta. Niech to będzie piękny dzień

czytaj więcej na Facebooku

05 marca o 16:54

Obostrzenia dla naszego województwa zostały przedłużone do 20 marca

czytaj więcej na Facebooku

05 marca o 07:44

Dzień dobry! Witamy Was pięknym widokiem, zwiastującym wiosnę. My czekamy na pełnię wiosny, a Wy?

czytaj więcej na Facebooku

04 marca o 20:46

Pani Nadkomisarz Małgorzacie Rolińskiej serdecznie gratulujemy awansu. Dziękujemy za służbę na rzecz gminy i liczymy na dalszą współpracę.

czytaj więcej na Facebooku

03 marca o 15:09

Zachęcamy do wspierania naszych druhów, dzięki którym możemy czuć się bezpiecznie. Nas to nic nie kosztuje, a dla nich znaczy wiele.

Jednocześnie przypominamy, że czekamy na wiadomości od stowarzyszeń i fundacji oraz mieszkańców będących ich podopiecznymi, którzy chcieliby za naszym pośrednictwem dotrzeć do mieszkańców gminy i zachęcić ich do przekazania 1%.

czytaj więcej na Facebooku

‹ Pierwsza  < 137 138 139 140 141 >  Ostatnia ›