ZOSTAŁO MAŁO CZASU ! Prosimy o wsparcie Naszej młodej mieszkanki

poniedziałek, 15 kwiecień 2019

Amelka to radosna 11-latka, młoda mieszkanka Stawigudy. 

Przeszła w swoim życiu już 4 operacje i teraz czeka ją kolejna w szpitalu w Londynie. Od 6 roku życia walczy z zapaleniem błony naczyniowej obu oczu. Powikłaniem po tym schorzeniu było usunięcie soczewki z lewego oka (zaćma posterydowa) oraz jaskra wtórna oka lewego.

Rodzice Amelii od samego początku zdiagnozowania choroby robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc córce w leczeniu. Gdy dowiedzieli się, że jedyną metodą na uratowanie wzroku Amelii jest operacja w Londynie, nie wahali się ani chwili. Pierwszą operację w Londynie sfinansowali z własnych środków. Są bardzo zdeterminowani, aby pomóc córce, ale czas wyznaczony na drugą operację jest bardzo krótki. Doktor John Brookes wyznaczył termin na 3 maja 2019r. Do tego czasu należy opłacić wszystkie koszty związane z operacją i pobytem w szpitalu, które wynoszą 20 000 zł. Oprócz tego istnieją koszty związane z przelotem oraz pobytem w Londynie przez 6 dni. Jest to ok.6000 zł. Czasu jest bardzo mało, dlatego bardzo prosimy o wsparcie dla Amelii!

[ZBIÓRKA] Będziemy wdzięczni za każde wsparcie okazane na rzecz Amelki. W najbliższą niedzielę w Kościele w Stawigudzie przed mszą świętą o godz. 11 zorganizowana zostanie zbiórka na kolejną operację, która jest jedyną szansą na uratowanie wzroku.

Dziękujemy za każde udostępnienie i okazaną pomoc oraz wsparcie!

Jak pomóc ---> 

https://www.kawalek-nieba.pl/amelia-rutkowska/?fbclid=IwAR3g4fDTwfSqHkeQ6MazvxET2uKu76QiYUI4WF905G8ktS3maU2BmGEIm0E