Pluski - Bezpieczeństwo na drodze - Komunikat Policji w Stawigudzie

środa, 20 maj 2020

Posterunek Policji w Stawigudzie przypomina, że w miejscowości Pluski ul. Pluszna 36 przy Hotelu Warmia Park obowiązuje znak B-36 zakaz zatrzymywania się. Ponadto od bramy wjazdowej do Hotelu zostały ustawione słupki ograniczające wjazd i pozostawienie pojazdu na poboczu drogi. Jednakże w dalszym ciągu wielu kierujących nie stosuje się do obowiązującego oznakowania parkując swoje auta w miejscu do tego niedozwolonym. Za powyższe wykroczenie grozi Mandat Karny w wysokości 100 PLN plus 1 punkt karny natomiast postój na parkingu hotelowym to koszt 3 PLN plus Bezpieczeństwo kierującego i jego najbliższych.

Również w miejscowości Pluski przy ul. Jeziornej od nr 63 do nr 87 (vis a vis Plaży Miejskiej) obowiązuje znak  B-36 zakaz zatrzymywania się. Jednakże w dalszym ciągu wielu kierujących nie stosuje się do obowiązującego oznakowania parkując swoje auta w miejscu do tego niedozwolonym. Za powyższe wykroczenie grozi Mandat Karny w wysokości 100 PLN plus 1 punkt karny.

Nie stosując się do zakazu uniemożliwiasz przejazd pojazdom służb ratunkowych.

Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach

Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 1Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 2Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 3Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 4Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 5Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 6Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 7Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 8Bezpieczeństwo na drodze w Pluskach - zdjęcie 9