Trwa nabór do tegorocznej edycji Parlamentu Młodych Rzeczpospolitej Polski

czwartek 5 stycznia 2023

Szanowni Państwo 

W imieniu Zespołu Organizacyjnego chciałbym serdecznie zachęcić młodzież z Państwa gminy do kandydatury w tegorocznej edycji Parlamentu Młodych Rzeczypospolitej Polskiej. 

Owa organizacja jest bezpartyjna i oddolna. Jej początki sięgają obrad na Uniwersytecie Warszawskim w 2018 roku, zaś w trudnym 2020 młodzi ludzie zainteresowani polityką na każdym szczeblu zasiedli w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej, by dyskutować nad ważnymi sprawami. Parlament Młodych Rzeczypospolitej Polskiej zrzesza w sobie ambitnych, młodych ludzi, którzy działają społecznie i nie chcą pozostawać biernymi na otaczającą nas rzeczywistość.

Każda kadencja PMRP ukazuje, że młodzież jest źródłem nowych pomysłów, które skutkują rozsądnymi rozwiązaniami. To właśnie Wy posiadacie ciekawy punkt widzenia często wskazujący niedostrzegalne trudności. Mnogość idei, dialog, otwartość są określeniami opisującymi młodych ludzi, którzy przekuwają swoją aktywność w czyn. 

Tym bardziej jesteśmy przekonani, że młodych województwa warmińsko-mazurskiego można opisać powyższymi słowami i zaliczają się do tych, którzy chcą mieć wpływ na swój los i otaczający ich świat. 

Serdecznie Was zachęcamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego: https://bit.ly/FormularzPMRP2023

Termin wypełniania formularzy rekrutacyjnych do: 10.01.2023 r. (wtorek) do godz. 23.59

W razie wszelkich pytań proszę kierować je na ten adres e-mail. Prosimy o przekazanie informacji dalej :) 

Zostań częścią polskiej polityki młodzieżowej! Bądź częścią Parlamentu Młodych Rzeczypospolitej Polskiej w 2023 roku!

Z wyrazami szacunku 

Jakub Piotr Kozakiewicz

Koordynator województwa warmińsko-mazurskiego