Zbiórka Gabarytów

wtorek 21 marca 2023

Urząd Gminy Stawiguda informuje, że w kwietniu br. odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego.

3 kwiecień 2023 r. (poniedziałek)
SOŁECTWA: Bartążek, Jaroty, Dorotowo, Zazdrość

4 kwiecień 2023 r. (wtorek)
SOŁECTWA: Gągławki, Ruś

6 kwiecień 2023 r. (czwartek)
SOŁECTWA: Tomaszkowo

7 kwiecień 2023 r. (piatek)
SOŁECTWA: Stawiguda

17 kwiecień 2023 r. (poniedziałek)
SOŁECTWA: Gryźliny, Miodówko, Zezuj, Wymój, Zielonowo

18 kwiecień 2023 r. (wtorek)
SOŁECTWA: Bartąg

20 kwiecień 2023 r. (czwartek)
SOŁECTWA: Kręsk, Majdy

21 kwiecień 2023 r. (piątek)
SOŁECTWA: Pluski, Rybaki

Zużyty sprzęt elektroniczny tj.: Odpady elektryczne i elektroniczne, które będą odbierane to przede wszystkim: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy, sprzęt bankowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt energetyczny, urządzenia audio-wizualne, elektronarzędzia, urządzenia gospodarstwa domowego, elektronika użytkowa.

Odpady wielkogabarytowe tj.: wszelkiego rodzaju odpady, które ze względu na duże rozmiary i/lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci np.: stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, rowery, zabawki dużych rozmiarów etc.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju elementy budowlane i sanitarne (m.in. armatura łazienkowa, gruz, okna, drzwi, itp.), opony, baterie i akumulatory, płyty z eternitu.

Prosimy o zgłoszenie zamiaru oddania w/w odpadów pod numerem telefonu tel. 89 512-69-40 , na adres e-mail lub u Sołtysów poszczególnych sołectw.

Odpady prosimy wystawić dzień wcześniej przed swoją posesję, w miejscu umożliwiającym dojazd samochodem.