Nasi przedsiębiorcy
GIAX Biuro Rachunkowe

GIAX Biuro Rachunkowe 15 lat doświadczeniaProwadzone przez nas biuro rachunkowe w Olsztynie oraz w Warszawie oferuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dużych przedsiębiorstw, a także małych podmiotów gospodarczych. W odpowiedzi na prężnie rozwijający się rynek, pragniemy połączyć tradycyjne biuro rachunkowe z nowoczesnymi usługami obsługi w trybie online. Stosujemy wysokiej klasy, nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie enova365, dzięki któremu zapewniamy wszechstronną obsługę dużych i małych firm. Posiadamy szerokie doświadczenie z zakresu finansów i podatków, a także wdrożeń systemów księgowych, kadrowo-płacowych, handlowych, CRM, serwisowych oraz obsługi szkoleń enova365. Nasz zespół to kadra wykwalifikowanych księgowych, a także programistów, menedżerów, konsultantów oraz informatyków, dzięki którym zapewniamy profesjonalną obsługę nie tylko księgową i kadrowo-płacową, ale dostosowujemy wszelkie procesy i sprzęt do zoptymalizowania Państwa pracy. Naszym priorytetem jest rzetelne doradztwo i pomoc w optymalizacji Państwa firmy, dlatego szczególnie dbamy o to, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości. Posiadane uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych pozwalają nam na odpowiedzialną obsługę Państwa firmy. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC, które dodatkowo chroni klienta. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Olsztynie oraz w Warszawie.
Branża: Księgowość, rachunkowość
Miejscowość: Bartąg
Ulica: Przyrodnicza 14A
Telefon: 89 679 77 90
Faks: 89 679 77 50
E-mail:
www: https://giax.com.pl

GIAX Informatyka

GIAX Informatyka 16 lat doświadczeniaNasza firma zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Firmę tworzą specjaliści, którzy w swojej pracy wspierają potrzeby biznesowe klientów, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.Giax to zespół profesjonalistów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w dziedzinie wdrożeń i optymalizacji procesów pracy. Swoim zaangażowaniem w zakresie doradztwa oraz doboru odpowiednich rozwiązań opartych na znakomitych systemach, wychodzimy naprzeciw wymagającym oczekiwaniom.Poprzez analizę potrzeb i konkretnych wymagań klienta pragniemy dostosować odpowiednie oprogramowania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem w celu usprawnienia procesów zachodzących w firmie, a co z tym związane obniżenie kosztów.W swojej pracy kładziemy nacisk na swój rozwój, a w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek, stale podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje z zakresu najnowszych technologii i rozwiązań IT.Dzięki wykorzystaniu szerokiej wiedzy eksperckiej oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, staramy się, by nasza firma była doskonałym doradcą biznesowym, który wspiera Klientów w uzyskaniu możliwie najwięcej korzyści przy zarządzaniu przedsiębiorstwem.
Branża: Doradztwo
Miejscowość: Bartąg
Ulica: Przyrodnicza 14A
Telefon: 89 679 77 90
Faks: 89 679 77 50
E-mail:
www: https://giax.pl

Pol-Progres Sp. z o.o.

Pol-Progres Sp. z o.o. Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych papierowych oraz foliowych. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, solwentowym i wielkoformatowym. Zajmujemy się też produkcją: katalogów, książek, broszur, plakatów, banerów, wizytówek, tniemy laserem (sklejkę, korek,pcv), grawerujemy, robimy nadruki na odzież, projektujemy i wiele innych.
Branża: Druk, poligrafia
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Ceglana 1
Telefon: 603560893
Faks:
E-mail:
www: http://www.polprogres.pl

MAZANOWSKI SERWIS OGUMIENIA ARTUR MAZANOWSKI

 MAZANOWSKI SERWIS OGUMIENIA ARTUR MAZANOWSKI Serwis ogumienia
Branża: Motoryzacja
Miejscowość: Stawiguda
Ulica: Ceglana 3
Telefon: 784 333 417
Faks:
E-mail:
www: http://

House of Tennis

House of Tennis House of Tennis to nowy, kompleksowy ośrodek tenisowy na mapie Warmii i Mazur zlokalizowany w Bartągu. Usytuowanie obiektu przy południowej obwodnicy Olsztyna zapewnia dogodny dojazd mieszkańcom miasta oraz okolicznych miejscowości.House of Tennis oferuje 4 nowoczesne całoroczne hale tenisowe, korty z profesjonalną nawierzchnią akrylową (hard court). W budynku klubowym znajduje się kawiarnia, sala do treningu funkcjonalnego oraz szatnie z prysznicami. Ośrodek prowadzi szkolenie tenisowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Dysponuje doświadczoną kadrą trenerską oraz współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie fitness. Dzięki temu House of Tennis oferuje kompletny autorski program Akademii dla dzieci i młodzieży, w której oprócz profesjonalnego szkolenia tenisowego, priorytet stanowi budowanie wszechstronnej sprawności fizycznej młodych zawodników.
Branża: Sport, turystyka, rekreacja
Miejscowość: Bartąg
Ulica: ul. Sportowej Pasji 5
Telefon: 882-179-610
Faks:
E-mail:
www: http://www.houseoftennis.pl

 < 1 2 3