Aktualności

"Biała Wstążka"

W dniu 23 listopada 2018 roku Gmina Stawiguda już po raz czwarty włącza się w Międzynarodową Kampanię „Biała Wstążka” mającą na celu walkę z przemocą wobec kobiet.

Sesja Rady Gminy

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie z dnia 9 listopada 2018 roku w sprawie zwołania I sesji Rady Gminy Stawiguda wybranej w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast przeprowadzonych w dniu 21 października 2018 r.

Czad - Cichy Zabójca

W piątek 9 listopada 2018 r w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Stawigudzie odbyło się trzecie w b/r spotkanie z seniorami „Edukacja do bezpieczeństwa” w ramach prowadzonej kampanii informacyjno-promocyjnej ”Bezpieczny Senior 2018”

Krajowe ćwiczenia RENEGADE-SAREX 18/II

Informujemy, że w dniach 14-15 listopada 2018 r. (termin zapasowy 16 listopada br.) Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenia RENEGADE - SAREX 18/II. 

Utrudnienia w dostawie wody

Urząd Gminy w Stawigudzie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Bartąg wstrzymano dostawy wody na osiedle ..

Szkolenie OC

Powszechna Samoobrona w gminie Stawiguda. Zapraszamy mieszkańców     do udziału w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Edukacja do Bezpieczeństwa

Spotkanie dla seniorów:Edukacja do bezpieczeństwa", Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie zaprasza na spotkanie „Czad - Cichy Zabójca” w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej "Bezpieczny senior". Spotkanie odbędzie się 09.11.2018 r. w piątek o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Zapraszamy!

Awaria Śmieciarki

Urząd Gminy Stawiguda wraz z firmą Remondis informuje mieszkańców miejscowości w których odbiór odpadów komunalnych zmieszanych zaplanowany był na 02.11. br. tj: ...

Mikołajkowy wyjazd

Sołtys wsi Wymój wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na Mikołajkowy wyjazd do Lidzbarka Warmińskiego w dniu 08.12.2018 r.

Podziękowania

Szanowni Państwo, w imieniu własnym i mieszkańców gminy Stawiguda składam podziękowania za 4-letnią współpracę wszystkim przedsiębiorcom zaangażowanym w działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczego i inwestycyjnego Gminy Stawiguda. 

 1 2 3 >  Ostatnia ›