Aktualności

II Otwarty Konkurs Ofert dla NGO

Wójt Gminy Stawiguda ogłasza II Otwarty Konkurs Ofert dla NGO

Dzień dziecka w Gągławkach

Kolejny festyn w Gminie Stawiguda z okazji Dnia Dziecka. Tym razem 3 czerwca 2017 w Gągławkach. Zapraszają Sołtys oraz Rada Sołecka. 

Ogłoszenie/obwieszczenie

o przystąpieniu do sporządzania zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Stawiguda

Dzień Matki

Wszystkim Mamom w dniu Ich święta z całego serca życzę dużo zdrowia, pomyślności, cierpliwości oraz wielu cudownych chwil, pełnych uśmiechu. Pragnę także przekazać wyrazy uznania za poświęcony czas oraz wpajanie wartościowych zasad swoim dzieciom

Dzień Samorządowca

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragniemy złożyć wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, Członkom Rad Sołeckich  najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju Gminy Stawiguda. Życzymy niegasnącego zapału, samych sukcesów oraz wytrwałości w pracy na rzecz Naszej małej Ojczyzny.

XXVI Sesja Rady Gminy

Dnia 25 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie odbyła się XXVI sesja Rady Gminy Stawiguda. Podczas spotkania Radni Gminy Stawiguda jednogłośnie udzielili absolutorium Pani Wójt z wykonania budżetu za 2016 rok. W spotkaniu uczestniczyli również Sołtysi Gminy Stawiguda. 

Informacja

W dniu 25 maja 2017 r. Punkt Obsługi Interesanta będzie nieczynny. W sprawach bardzo pilnych zapraszamy do Urzędu Gminy w Stawigudzie. Następny dyżur pracowników w Punkcie Obsługi Interesanta planowany jest na czwartek, 1 czerwca w godz. 14:00 – 17:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Komunikat

Komunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie Oddział w Biskupcu dotyczący zwalczania chorób w rzepaku ozimym..

Otwarcie Traktu Rodu Kalnassy

31 maja 2017 r. o godz. 12:00 odbędzie się uroczystość otwarcia Traktu Rodu Kalnassy oraz odsłonięcie pamiątkowej tablicy w Gągławkach - Zapraszamy! 

Sezon Festynowy!

Już w najbliższą sobotę – 27 maja 2017 r. w Bartągu oraz w Tomaszkowie odbędą się festyny familijne. Pluski organizują Sołecki Dzień Dziecka 3 czerwca 2017 r.

 1 2 3 >  Ostatnia ›