Aktualności

Ćwiczenia ewakuacji Przedszkola w Bartągu

W dniu 16 maja 2018 r. odbyła się praktyczna ewakuacja Przedszkola w Bartągu. Ewakuowano 104 osoby w tym 89 dzieci, 6 nauczycieli i 9 pracowników.

Festyn Rodzinny w Tomaszkowie

Gmina Stawiguda, Sołtys i Rada Sołecka wsi Tomaszkowo wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie zapraszają na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się w sobotę 9 czerwca br. przy świetlicy wiejskiej „DOM WARMIŃSKI” ul. Żurawia 3 w Tomaszkowie.

Woda z Rusi zdatna do spożycia!

Urząd Gminy Stawiguda informuje, że wyniku  przeprowadzonych badań próbek wody w dniu 15.05.2018 r. z wodociągu publicznego w Rusi, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olsztynie wydał Decyzję stwierdzającą wygaśnięcie decyzji z dnia 07.05.2018 r. o warunkowej przydatności wody do spożycia. W związku z tym woda z wodociągu publicznego w Rusi nadaje się do spożycia.
 

Stypendium na rok szkolny 2018/2019

Informacja o tegorocznym naborze i kryteriach składania wnisków stypendialnych.

Stypendia Pomostowe

"Programu Stypendiów Pomostowych 2018/2019"

Zdolni młodzi ze Stawigudy!

W poniedziałek 21 maja br. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolenego w Stawigudzie odbył się apel, podczas którego uczniowie zostali uhonorowani za wysokie osiągnięcia w sporcie oraz w nauce.

Dzień Dawcy Szpiku

"Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją Ronalda McDonalda" W dniach 26 i 27 maja 2018 r. w Stawigudzie na parkingu przy ul. Warszawskiej będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku przez Fundację DKMS. Zapraszamy osoby chętne do rejestracji podczas akcji. Dołącz do bazy potencjalnych dawców szpiku. Być może Ktoś czeka na Twoją pomoc!

FESTYN 670 lat Dorotowa

Gmina Stawiguda oraz Rada Sołecka wsi Dorotowo serdecznie zaprasza w sobotę 16 czerwca br. na FESTYN z okazji obchodów 670-lecia Dorotowa.

FESTYN 670-lecie Gągławek

FESTYN z okazji obchodów 670-lecia Gągławek Gmina Stawiguda, Rada Sołecka wsi Gągławki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na FESTYN z okazji obchodów 670-lecia wsi Gągławki, który odbędzie się w sobotę 9 czerwca br. na boisku sportowym.

"Bezpiecznie w Pluskach"

FESTYN RODZINNY „Bezpiecznie Pluskach” Gmina Stawiguda, Sołtys oraz Rada Sołecka Pluski-Rybaki zaprasza na FESTYN RODZINNY realizowany pod hasłem „Bezpiecznie w Pluskach”, który odbędzie się w sobotę 2 czerwca br. na plaży głównej.

 1 2 3 >  Ostatnia ›