Aktualności

Program teleopieki

Gmina Stawiguda przystąpiła do pilotażowego programu teleopieki.  W dniu 13.07.2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wójt Irena Derdoń przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy – Renaty Wieczorek, podpisała umowę dotyczącą udzielenia dotacji celowej Gminie Stawiguda na wdrożenie usług opiekuńczych w formie teleopieki.

Relacja z XXV Festynu Gminnego „STAWIGUDIADA” 2018

Kolejna Stawigudiada za nami. Jubileuszowy, bo już XXV festyn gminny, który odbył się w sobotę 14 lipca 2018 r. był niezwykle energetyczny, kolorowy i zjawiskowy.

Relacja z II spływu kajakowego Marózką

RekreAKCJA 2018- II spływ kajakowy Marózką 15.07.2018

Lato w Mojdach

XXIV Międzynarodowe Prezentacje Folklorystyczne "LATO W MOJDACH" 2018

Sesja Rady Gminy

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r.  (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 994 z późn. zm.), zwołuję XXXIX sesję Rady Gminy Stawiguda, która odbędzie się dnia 18 lipca 2018 r. (środa) o godz. 14:00  w sali Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stawigudzie przy ul. Olsztyńskiej 10.

Staż w GOPS

Poszukujemy osoby na staż do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stawigudzie.

Utrudnienia w ruchu

W związku z pracami na linii kolejowej Działdowo - Olsztyn informujemy iż w okresie 10 lipiec - 26 lipiec 2018 r. zostanie zamknięty przejazd kolejowy na drodze gminnej nr 162024N Gryźliny - Zielonowo. Zostanie wyznaczony objazd ul. Malinową, Trawiastą i Lotniczą. Wykonawcą robót będzie firma Torpol S.A

Relacja z wycieczki seniorów do Gdańska

29 czerwca br.  Seniorzy z Klubu Szczęśliwego Człowieka. , którzy przystąpili do projektu Stowarzyszenia Dajmy Szansę "Wiek seniora - aktywność juniora" wyruszyli na pełną emocji, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń wycieczkę do Gdańska. Na początku zwiedziliśmy Muzeum II Wojny Światowej. 

Relacja z XI Regat

Relacja z XI Regat o Błękitną Wstęgę Jeziora Wulpińskiego. W dniach 30.06-01.07.2018 odbyły się XI Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Wulpińskiego, które na stałe wpisały się w kalendarz najciekawszych imprez naszej gminy i są bardzo popularne wśród żeglarzy i kibiców.

Wakacje w zgodzie z naturą

Na co zwrócić uwagę podczas wakacji aby czas wolny był bezpieczny, przyjemny i co najważniejsze bliski naturze? Przypominamy, o czym pamiętać w czasie urlopu, aby spędzić wakacje w zgodzie z naturą.

 1 2 3 >  Ostatnia ›