Aktualności

Utrudnienia w dostawie wody

W związku z pracami na wodociągu w dniu 19.10.2017 wystąpią braki w dostawie wody w miejscowości Bartąg, ul. Przyrodnicza, Głogowa, Orzechowa. Za utrudnienia przepraszamy

III Otwarty konkurs dla NGO!

17 października 2017 został ogłoszony III Otwarty Konkurs dla NGO z terenu Gminy Stawiguda. Oferty można składać do 7 listopada 2017. W puli środków pozostało 7 729,61 zł, maksymalna kwota dofinansowania jednej oferty może wynieść 2.500 zł.

Doradca zawodowy

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dnia 20.10.2017r. (piątek) w godz.8.30-10.30 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Stawigudzie odbędzie się spotkanie z doradcą zawodowym, Panią Mariolą Kopacz. Osoby zainteresowane tematyką rynku pracy, rynku edukacyjnego, czy nabyciem umiejętności pisania dokumentów aplikacyjnych (CV,podanie) są serdecznie zaproszone na spotkanie.

Ogłoszenie/obwieszczenie

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów przeznaczonych pod działalność gospodarczą położonych w obrębie Stawiguda, gmina Stawiguda

Wstrzymanie dostaw wody

Urząd Gminy Stawiguda informuje, że w związku z pracami włączeniowymi do sieci wodociągowej w ul. Olsztyńskiej w Stawigudzie, konieczne będzie wstrzymanie dostaw wody. Planowane wyłączenie nastąpi w dn. 17.10.2017 r. (wtorek) w godzinach 8:30 - 13:00 i obejmie msc. Stawiguda od torów w kier. DK 51 oraz msc. Wymój. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. 
 

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12.10.2017 r. Pani Irena Derdoń – Wójt Gminy Stawiguda spotkała się z przedstawicielami szkół i przedszkoli z terenu Gminy Stawiguda, aby podziękować za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz wielkie zaangażowanie w życie placówek.

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pozostające bez zatrudnienia i kwalifikujące się do GRUPY DOCELOWEJ do udziału w projekcie pt: „ZAMIEŃ WYKLUCZENIE NA ZATRUDNIENIE”, nr RPWM.11.01.02-28-0004/17. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy 16.10.2017 roku na godzinę 10 do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stawigudzie.
 

Rajd Rowerowy

W sobotę 7 października 2017 r. odbył się IX Integracyjny Rajd Rowerowy Gościńcem Niborskim. Był to finał tegorocznego cyklu wycieczek rowerowych organizowanych w ramach RekreAKCJI, w którym uczestniczyła 120-osobowa grupa rowerzystów -  mieszkańców gminy Stawiguda, Olsztyna, Nidzicy, Olsztynka, a nawet Tczewa.

Mammografia

http://WWW.MAMMO.PL/FORMULARZMASZ 50-69 LAT? ZROBIŁAŚ JUŻ MAMMOGRAFIĘ? Niespełna  40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na badania
mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. 

Bezpieczny senior

 W dniu 3 października 2017r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Stawigudzie w ramach Kampanii „Bezpieczny Senior” ratownik z Fundacji ”Ratujmy Życie” prowadził szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie miało na celu przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocy oraz przygotowanie mieszkańców do tzw. powszechnej samoobrony.

 1 2 3 >  Ostatnia ›