Aktualności

Utrudnienia w ruchu

Energopol-Szczecin S.A., wykonawca zadania „Budowa drogi ekspresowej S-51 na odcinku Olsztyn-Olsztynek” informujeo wystąpieniu utrudnień w ruchu  na  drodze DZ-4  w  dniach 15-24.03.2018 r.    polegających na całkowitym  wyłączeniu z ruchu   drogi na odcinku Miodówko – Zezuj. (Etap I)

Zaadoptuj psa ze schroniska

I Ty też możesz pomóc. Nie kupuj psa. Adoptuj bezdomnego psa, podaruj mu szczęśliwy dom!

Dzień Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa  życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów w działalności sołeckiej. Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania i słowa uznania za Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w działalności na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia całej społeczności Gminy Stawiguda.

III Gminny Dzień Kobiet w Stawigudzie

8 marca br. w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Stawigudzie odbył się III Gminny Dzień Kobiet zorganizowany przez Gminę Stawiguda, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzień Kobiet

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Paniom: zdrowia sukcesów, radości każdego dnia. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń abyście zawsze czuły się potrzebne i doceniane, aby każdy dzień był dla Was Dniem Kobiet

Sterylizacja kotów

Informacja o zabiegach sterylizacji kotek i kastracji kotów w Gminie Stawiguda

Akcja wywozu odpadów

Urząd Gminy Stawiguda informuje, że w marcu br. odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego.

Wsparcie OP i KS

Wójt Gminy Stawiguda  udzielił wsparcia na rozwój lokalnych inicjatyw w łącznej kwocie 11 910 zł. Dofinansowanie otrzymało:..

Ogłoszenie

Starosta Olsztyński informuje, że w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie całego kraju w latach 2016-2018 prowadzone będą prace obserwacyjno – pomiarowe w ramach zadania „Monitoring gatunków i siedlisk przyrodniczych ze szczególnym uwzględnieniem specjalnych obszarów ochrony siedlisk Natura 2000  w latach 2015 – 2018 w zakresie siedlisk przyrodniczych 2016-2018”.

 1 2 3 >  Ostatnia ›