Aktualności

E-usługi w Urzędzie Gminy Stawiguda

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Stawigudy, przedsiębiorców oraz osoby pracujące w obrębie Gminy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można przeprowadzić przez Internet.

INFORMACJA O SESJI RADY GMINY

W dniu 28 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 odbędzie się VII sesja Rady Gminy Stawiguda

Podsumowanie kadencji Sołtysów

PODSUMOWANIE KADENCJI SOŁTYSÓW

W poniedziałek 18 marca br. odbyło się uroczyste spotkanie władz Gminy Stawiguda, kierowników Referatów Urzędu oraz policjantów z sołtysami Gminy Stawiguda.

KOMISJE RADY GMINY 25.03.2019 r.

Informujemy, że w n/w dniu, w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Stawigudzie odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Gminy wg zamieszczonego porządku obrad.

Ogłoszenie o naborze kandydatów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: Pracownik socjalny

Awaria wodociągu - miejscowość Bartąg

Informujemy, że nastąpiła awaria sieci wodociągowej po stronie m. Olsztyn zasilającej osiedla Tęczowy Las, osiedle Morena oraz sektory A, B, C, D w obrębie miejscowości Bartąg.

Przewidywany termin usunięcia awarii do godziny 15-tej.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Gmina Stawiguda doczekała się 10-tysięcznego mieszkańca! FILM

Jakub ma siedem miesięcy i trzy tygodnie temu zamieszkał z rodzicami i starszym bratem w Bartągu. To właśnie tutaj najchętniej osiedlają się rodziny.

I Turniej Par w Brydżu Sportowym

Zgłoszenia przyjmowane do 15 marca 2019

Relacja z IV Gminnego Dnia Kobiet w Stawigudzie

W piątek 8 marca 2019 r. w Stawigudzie odbył się IV Gminny DZIEŃ KOBIET. Organizatorzy Gmina StawigudaGminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie przygotowali wieczór pełen atrakcji dla mieszkanek gminy Stawiguda.

 1 2 3 >  Ostatnia ›