Aktualności

Najbliższe wydarzenia

Podsumowanie zbliżających się wydarzeń kulturalno - rekreacyjnych na terenie Gminy Stawiguda:

Sesja Rady Gminy

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r.  (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z późn. zm.), zwołuję XXVII sesję Rady Gminy Stawiguda, która odbędzie się dnia 29 czerwca 2017 r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.

Stypendium

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl

Informacja

Fundacja Dobra Sieć od 8 lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informujemy o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, osób utalentowanych artystycznie lub sportowo.

Noc Świętojańśka

Gmina Stawiguda serdecznie zaprasza na II Rusiową Noc Świętojańską, która odbędzie się w sobotę 24 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 na plaży w Rusi.Organizatorami są Rada Sołecka Ruś oraz Stowarzyszenie "Warmiński Pofajdok". 

Champion Przedsiębiorczości

Wójt Gminy Stawiguda ma zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców mających siedzibę na terenie Gminy Stawiguda lub posiadający na jej terenie jeden z oddziałów lub stałe miejsce wykonywania działalności do udziału w konkursie  CHAMPION PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Komisje Rady Gminy

Informujemy, że w 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek) godz. 14:00 , w sali narad Urzędu Gminy w Stawigudzie przy ul. Olsztyńskiej 10 odbędzie się posiedzenie połączonych Komisji Rady Gminy wg zamieszczonego porządku obrad.

Kino pod chmurką!

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę (18 czerwca 2017 r.) o godz. 20:00 w Gryźlinach odbędzie się plenerowe "Kino letnie pod chmurką!". Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Budowa sieci wodociągowej

12 czerwca 2017 r. w Olsztynie odbyła się  uroczystość podpisania umów o przyznaniu pomocy dla operacji z zakresu gospodarki wodno-ściekowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury...

Obowiązkowe szczepienie

Informujemy o obowiązkowym szczepieniu rocznika 2004 i 1999 w EL-MEDICA NIEPUBLICZNYM OŚRODKU ZDROWIA. Przed szczepieniem prosimy o kontakt telefoniczny 89 512 62 22.

 1 2 3 >  Ostatnia ›