Kontakt

Do:

 

Gmina Stawiguda
ul. Olsztyńska 10
11-034 Stawiguda
e-mail: 

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
17 8823 0007 2004 0100 1973 0055

Godziny pracy

Poniedziałek: 7:15 do 16:15
Wt-Cz: 7:15 do 15:15
Pt: 7:15 do 14:15

Telefony

Sekretariat
Katarzyna Jasiuczenia
tel. 89 512-64-75
fax:
89 65-00-360
e-mail: 

Punkt Przyjęcia Interesanta
ul. Jeziorna 24, Bartąg
Harmonogram

Referat Gospodarki Komunalnej

Kierownik
Tomasz Drewnik

 

Agata Szarszewska- Zastępca Kierownika 
tel. 89 512-66-48
 

Kinga Ratowska- Podinspektor
tel. 89 512-66-48
 

Agata Marchlewicz-Podinspektor 
tel. 89 512-66-48

 

Utrzymanie dróg

 

Izabela Waraksa - Głowny Specjalista 
tel. 512-002-206
tel. 89 512-65-81
 
 
Wojciech Stachera - Inspektor 
tel. 89 512-65-81
e-mail:
 

Awarie sieci lub przyłączy
wododociągowcyh i kanalizacyjnych
należy zgłaszać:

w godzinach pracy Urzędu Gminy:
tel. 89 512-69-41
po godzinach pracy urzędu:
Oczyszczalnia ścieków:
tel.  506-062-330

 


Referat Ochrony Środowiska i Promocji

Kierownik
Monika Jabłońska 
tel. 89 512-64-77
e-mail:

Promocja
Paweł Pietrzak –  Inspektor
tel. 89 512-64-77
e-mail:

Ochrona środowiska
Aleksandra Popiołek - Zastępca Kierownika
tel. 89 512-64-77


Jerzy Raczyk – Inspektor
tel. 89 512-69-31
 

Tymczasowy telefon do Referatu:
609 757 260


Referat Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik referatu
Anna Czaczkowska - tel. 89 519-56-89
e-mail:


Lucyna Czodrowska - Inspektor
tel. 89 512-69-20
 

Anna Bajkowska - Zastępca kierownika
tel. 89 512-69-20

 

Ilona Przegrocka - Inspektor
tel. 89 512-69-20

 


Referat Budownictwa i Inwestycji   

Kierownik referatu
Dorota Perzanowska
tel. 89 512-68-24
e-mail:

 

Dariusz Kaczmaryk- Z-Ca Kierownika
tel: 89 512 69-41

 

Kacper Nowakowski - Inspektor
tel. 89 512-68-39

 

Jarosław Świdyński- Inspektor
tel. 89 512-69-41


 

 

Grażyna Miazio - Inspektor
tel. 89 512-68-38

 

Anna Miłosek-Bartuszek - Inspektor 
tel. 89 512-68-39
 
Barbara Mordasewicz - Inspektor 
tel. 89 512-68-38
 

Finanse Gminy

Skarbnik
Renata Wieczorek
tel.: 89 512-
62-56

 


Referat Finansowo-Budżetowy

Agnieszka Zomrowska - Z-ca skarbnika
tel. 89 512-68-36
 

Anna Szczotko - Główna Księgowa
tel. 89 512-69-32
 

Katarzyna Śliżewska - Podinspektor
tel. 89 512-68-36
 

Edyta Wilk - Inspektor
tel.89 512-69-32
 

Katarzyna Wanic - Inspektor
tel.89 512-69-32
 

Karina Stec-Kalkowska  - Inspektor
tel. 89 512-68-37 

 

Marzena Jurgielewicz - Podinspektor
tel.89 512-68-36
 
Małgorzata Stańczak - Inspektor
tel.89 512-68-36
 

Referat Podatków i Opłat

Kierownik referatu
Lucyna Stemplińska
tel. 89 512-69-43
e-mail:

 

Magdalena Gesek - Zastępca kierownika
tel. 89 512-64-78
 

Katarzyna Drelich - Inspektor
tel. 89 512-69-40

 

Gabriela Skowasz - Inspektor
tel. 89 512-69-40

 

Anna Ziółkowska - Inspektor
tel. 89 512-64-78

 

Ewa Wawrzyniak - Podinspektor
tel. tel. 89 512-69-40

 

Odczyt wodomierzy:
Sławomir Pieńkosz - Inspektor
tel. 509-757-293
Agnieszka Grimm - Inspektor
tel. 89 512-69-40
 

Referat Organizacyjno-Administracyjny

Sekretarz Gminy
Artur Bal
tel. 
89 512-64-75
 

Ryszard Ziemba - Główny Specjalista
tel. 
89 512-64-76
 

Julita Kuligowska – Inspektor
 

Katarzyna Jasiuczenia – Sekretarka
 

Dorota Graack – Inspektor
tel. 607-757-003
Archiwista, Ewidencja działalności gospodarczej

Witold Obarski - Informatyk
tel. 89 512-64-75
 

Artur Kuca - Informatyk
tel. 89 512-64-75

 

Anna Małek-Folga – Inspektor
tel. 89 519-56-88
 

Kamila Gulbicka - Pomoc administracyjna 
tel. 89 512-69-11

 


Referat ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Kierownik referatu
Ilona Flis 
tel. 89 512-65-82

 

Dariusz Nawotczyński - Główny Specjalista 
tel. 89 512-65-82

 

Referat Zamówień Publicznych
 

Kierownik referatu                          
Przemysław Grudnowski
tel. 89-512-62-02



Marcin Kozłowski - Główny specjalista 
 


Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik referatu
Małgorzata Kołakowska
tel. 89 512-61-65
e-mail:

 

 

Informacja dot. obsługi interesentów

Dorota Głusiec - Inspektor
tel. 89 512-61-65


Anita Jędrzejczyk - Inspektor
tel. 89 512-61-65

 


Stanowiska samodzielne

Jacek Kubala 
Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej
kom. 508-017-654 (wt, śr, czw)

 
 

Balbina Chromiak-Nowak – Inspektor ds. Oświaty
tel. 89 512-64-76

 

Sławomir Pieńkosz
Inspektor ds. obronnych i wojskowych
kom. 509-757-293
Anna Korosteńska - Insepktor ds. Oświaty
tel. 89 519-56-88
 
   

Konta bankowe

Opłaty za wodę i ścieki, czynsze:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004

Opłaty administracyjne, podatki, dzierżawa, użytkowanie wieczyste, dowody osobiste:

Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004 

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
 
Bank Spółdzielczy w Olsztynku
17 8823 0007 2004 0100 1973 0055