Kontakt
Gmina Stawiguda Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi 17 8823 0007 2004 0100 1973 0055 Godziny pracy Poniedziałek: 7:15 do 16:15 Telefony Sekretariat | Punkt Przyjęcia Interesanta |
Referat Gospodarki Komunalnej
Kierownik Agata Szarszewska- Zastępca Kierownika Kinga Ratowska- Podinspektor Agata Marchlewicz-Podinspektor |
Izabela Waraksa - Głowny Specjalista tel. 512-002-206 tel. 89 512-65-81 Wojciech Stachera - Inspektor tel. 89 512-65-81 e-mail: |
Awarie sieci lub przyłączy |
|
Referat Ochrony Środowiska i Promocji
Kierownik Monika Jabłońska tel. 89 512-64-77 e-mail: Promocja tel kom do referatu 699 757 260 | Ochrona środowiska Aleksandra Popiołek - Zastępca Kierownika tel. 89 512-64-77 Jerzy Raczyk – Inspektor tel. 89 512-69-31
|
Referat Gospodarki Nieruchomościami
Kierownik referatu |
|
Anna Bajkowska - Zastępca kierownika | Ilona Przegrocka - Inspektor |
Referat Budownictwa i Inwestycji
Kierownik referatu Dariusz Kaczmaryk- Z-Ca Kierownika | Kacper Nowakowski - Inspektor Jarosław Świdyński- Inspektor Sylwia Gałecka - Inspektor |
Barbara Mordasewicz - Inspektor | Grażyna Miazio - Inspektor |
Anna Miłosek-Bartuszek - Inspektor tel. 89 512-68-39 |
Finanse Gminy
Skarbnik |
|
Referat Finansowo-Budżetowy
Agnieszka Zomrowska - Z-ca skarbnika | Anna Szczotko - Główna Księgowa |
Katarzyna Śliżewska - Podinspektor | Edyta Wilk - Inspektor |
Katarzyna Wanic - Inspektor | Karina Stec-Kalkowska - Inspektor |
Marzena Jurgielewicz - Podinspektor tel.89 512-68-36 | Małgorzata Stańczak - Inspektor tel.89 512-68-36 |
Referat Podatków i Opłat
Kierownik referatu | Magdalena Gesek - Zastępca kierownika Agnieszka Grimm - Inspektor |
Katarzyna Drelich - Inspektor | Gabriela Skowasz - Inspektor |
Anna Ziółkowska - Inspektor | Ewa Wawrzyniak - Podinspektor |
Odczyt wodomierzy: Sławomir Pieńkosz - Inspektor tel. 509-757-293 | Marta Ziółkowska - Podinspektor |
Referat Organizacyjno-Administracyjny
Sekretarz Gminy | Ryszard Ziemba - Główny Specjalista |
Julita Kuligowska – Inspektor | Katarzyna Jasiuczenia – Sekretarka |
Dorota Graack – Inspektor | Witold Obarski - Informatyk Artur Kuca - Informatyk |
Anna Małek-Folga – Inspektor | Kamila Gulbicka - Pomoc administracyjna |
Referat ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
Kierownik referatu | Dariusz Nawotczyński - Główny Specjalista |
Referat Zamówień Publicznych
Kierownik referatu Marcin Kozłowski - Główny specjalista
Przemysław Grudnowski
tel. 89-512-62-02
Urząd Stanu Cywilnego
Kierownik referatu
| Dorota Głusiec - Inspektor |
Stanowiska samodzielne
Jacek Kubala Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej kom. 508-017-654 (wt, śr, czw) | Balbina Chromiak-Nowak – Inspektor ds. Oświaty |
Sławomir Pieńkosz Inspektor ds. obronnych i wojskowych kom. 509-757-293 | Anna Korosteńska - Insepktor ds. Oświaty tel. 89 519-56-88 |
Konta bankowe
Opłaty za wodę i ścieki, czynsze:
Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004
Opłaty administracyjne, podatki, dzierżawa, użytkowanie wieczyste, dowody osobiste:
Bank Spółdzielczy w Olsztynku
12 8823 0007 2001 0100 1973 0004