Aktualności

Zapraszamy do składania ofert

Urząd Gminy w Stawigudzie zwraca się z prośbą o złożenie oferty cenowej na niżej wymieniony sprzęt.

Konkurs kalendarz 2012

OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU "KALENDARZ GOK 2012"

Siłownia w Gimnazjum w Stawigudzie

Publiczne Gimnazjum w Stawigudzie ogłasza zapisy dla wszystkich chcących skorzystać z nowej siłowni, ceny już od 2 złotych za godzinę!

Nowy harmonogram wywozu odpadów segregowanych

Urząd Gminy Stawiguda informuje, że w 2012 roku odpady selektywne gromadzone w workach będą odbierane zawsze w drugi piątek miesiąca.

Poradnik beneficjenta - Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Olsztyńskie

Poradnikbeneficjenta osi 4 Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwai nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007–2013”

Święta tuż tuż...

Bożonarodzeniowa choinka w Stawigudzie już ubrana!W tym roku świąteczną choinkę w centrum Stawigudy ustawiło Stowarzyszenie Przyjaciół Stawigudy.Dziękujemy!

Nabór wniosków w celu pozyskania środków z Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach osi 4 Programu Operacyjnego (PO RYBY) oraz bezpłatne spotkania szkoleniowo-konsultacyjne - 16.12.2011r.

Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Olsztyńskie informuje o możliwości składania wniosków na operacje, które spełniają warunki przyznania pomocy w ramach środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa” Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007—2013”:

Bezpłatna, całodobowa infolinia dla osób bezdomnych.

Od dnia 1 listopada 2011 r. do dnia 31 marca 2012 r. w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego funkcjonować będzie bezpłatna, całodobowa infolinia dla osób bezdomnych.

‹ Pierwsza  < 222 223 224 225 226 >